Nevjerojatna utakmica

Marseille gubio pa izveo preokret, primio pogodak i onda do pobjede došao u nadoknadi

Marseille je s 52 boda na šestom mjestu, a Rennes je sedmi s 51 bodom.

Nogometaši Marseillea na svom su Velodromeu svladali Lorient s 3:2 u dvoboju 33. kola francuskog prvenstva.

Gosti su poveli u 19. minuti pogotkom Moffija i s tom prednošću dočekali drugo poluvrijeme. Dimitri Payet je u 53. minuti izjednačio, a u 56. minuti Pol Lirola je donio prednost Olimpiqueu. Lorient je preko Moffija izjednačio u 70. minuti, a pobjedu domaćoj momčadi u prvoj minuti sučevog dodatka donio je Lirola svojim drugim pogotkom.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car nije konkurirao za momčad Marseillea zbog crvenog kartona zarađenog u prethodnom kolu.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Rennes je s 3:0 slavio na gostovanju kod Angersa. Pogotke za goste postigli su Doku (45+2), Terrier (63) i Guirassy (90+1).

Marseille je s 52 boda na šestom mjestu, a Rennes je sedmi s 51 bodom. Angers je na 11. poziciji s 41 bodom, a Lorient je ostao na 17. mjestu s 32 boda, dva više od Nimesa koji je na 18. poziciji. Nantes s 28 bodova je u zoni ispadanja, a Dijon s 15 bodova je već na putu u drugoligaško društvo.