Slavili u gostima

Igor Tudor nastavio sjajan niz na klupi Marseillea i smanjio bodovni zaostatak za PSG-om

Nogometaši Marseillea stigli su na osam bodova zaostatka za vodećim PSG-om.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Nastavljen je pozitivan niz nogometaša Marseillea u domaćem prvenstvu. U  gostujućem susretu 17. kola Ligue 1 sastav Igora Tudora pobijedio je Montpellier 2:1.

Bila je to četvrta prvenstvena pobjeda Marseillea u nizu. Prije Montpelliera sastav Igora Tudora je slavio protiv Lyona, Monaca i Toulousea.

U ovom dvoboju svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a Marseille je poveo 2:0 nakon što su suparničku mrežu pogađali Nuno Tavares u 47., dok je u 61. minuti Esteve dao autogol.

Stvari su se za Marseille zakomplicirale u završnici i to nakon što je strijelac Nuno Tavares isključen u 87. minuti. No, domaći sastav je do kraja tek došao do počasnog pogotka. U 91. minuti je Savanier realizirao udarac s bijele točke za konačnih 2:1 gostiju.

Marseille je ostao treći, s četiri boda iza drugoplasiranog Lensa. PSG za osam bodova bježi Marseilleu.