Ma bravo!

Prvijenac hrvatskog reprezentativca za pečat velikoj pobjedi: Siloviti Lille ne da prvo mjesto!

Bradarić je ušao u igru u 86. minuti, a pet minuta kasnije zabio za konačnih 4:1. Hrvatskom reprezentativcu je za prvi gol u dresu Lillea asistirao Yusuf Yazici.

U susretu 26. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je na gostovanju pobijedio Lorient sa 4:1 vrativši se na vrh Le Championnata, a posljednji pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.

Bradarić je ušao u igru u 86. minuti, a pet minuta kasnije zabio za konačnih 4:1. Hrvatskom reprezentativcu je za prvi gol u dresu Lille asistirao Yusuf Yazici.

Strijelci za goste bili su i Andrew Gravillon (20-ag), Jose Fonte (38) i Jonathan Ikone (59), dok je za Lorient zabio Jerome Hergault (23).

Bordeaux izgubio kod Nimesa

Nimes je dohvatio važne bodove u borbi za prvoligaškli spas pobijedivši Bordeaux sa 2:0 produbivši tako krizu Žirondinaca.

Golove za domaćine zabili su Meling (14) i Ripart (71). Za Bordeaux, koji je u zadnjih pet kola osvojio samo jedan bod, Toma Bašić nije igrao zbog ozljede.

Strasbourg i Angers su odigrali bez golova, a Mateo Pavlović nije igrao za goste.