Zadnji korner i...

Kapetan ih izvukao: Nica pobijedila ovim golom u 95. minuti

Mogao se bivši igrač Hajduka upisati u strijelce, ali je njegov šut obranio domaći vratar.

Dante i Sehrou Guirassy (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Na startu francuskog prvenstva nogometaši Angersa u subotu su na svom terenu protiv Bordeauxa slavili sa 3:1.

Strijelci za Angers bili su Jeff Reine-Adelaide (27), Mathias Pereira Lage (33) i Thomas Mangani (45), a jedini pogodak za Bordeaux postigao je Nicolas de Preville (4).

Branič Mateo Pavlović odigrao je za Angers cijeli susret, a bivši Hajdukov veznjak Toma Bašić igrao je za Bordeaux drugo poluvrijeme, a u 70. minuti mogao se upisati u strijelce, ali je njegov udarac obranio vratar domaćina.

Nogometaši Marseillea razočarali su na startu prvenstva, u subotu su pred svojim navijačima na Velodromeu izgubili od Reimsa sa 0:2.

Dan ranije Lyon je kao gost uvjerljivo svladao Monaco sa 3:0

U nedjelju su na programu utakmice Lille - Nantes, Strasbourg - Metz i Paris SG - Nimes.

Slavlje igrača Reimsa (Foto: AFP) Nokaut u vlastitom dvorištu: Francuski velikan očajno otvorio novu sezonu divider