Čačić ih je već izbacio

Dinamo u trećem pretkolu Lige prvaka ide na stare znance: Preživjeli Irsku i čekaju Modre

Dinamo je eliminirao Škupi i u trećem pretkolu Lige prvaka čega ga Ludogorec, prvak Bugarske.

U trećem pretkolu Lige prvaka hrvatski prvak Dinamo igrat će protiv bugarskog Ludogoreca.

Bugari eliminirali Shamrock Roverse s ukupnih 4:2 i izborili sraz sa Zagrepčanima koje će idući tjedan ugostiti u Razgradu, 2. ili 3. kolovoza.

Ludogorec je u prvoj utakmici drugog pretkola bio slavio s 3:0 i mirno je doputovao na uzvrat u Irsku.

gol expired Dinamo teškom mukom slavio u Skoplju: Ademi odveo Modre u 3. pretkolo Lige prvaka divider

Međutim, umjesto odrađivanja posla u završnici su drhtali da revanš ne ode u produžetke u kojima bi morali igrati s igračem manje.

Shamrock Roversi su u 21. minuti poveli i zatim napadali dalje. Njihova ofenziva poprimila je dodatni zamah u 59. minuti kada je angolski veznjak Show dobio drugi žuti karton i ostavio na cjedilu suigrače.

Juriš je urodio plodom u 88. minuti kada je na semaforu zasvijetlilo 2:0. U tim trenucima još je samo jedan zgoditak nedostajao Ircima da odvedu utakmicu u produžetke gdje bi onda imali veliku prednost s obzirom na igrača više.

Dinamo je s Čačićem na klupi 2012. izbacio Ludogorec

Nada Shamrock Roversa trajala je oko tri minute, jer u prvoj minuti sudačke nadoknade Brazilac Cauly postavio je konačnih 2:1 i donio Bugarima dvostruki sraz s Dinamom.

Podsjećamo, prije 10 godina, kad je na klupi Modrih bio Ante Čačić, Dinamo je u infarktnom uzvratu u Zagrebu zabio za 3:2 u 98. minuti i prošao dalje s ukupnih 4:3.

Liga prvaka, 2. pretkolo (uzvratne utakmice):

Škupi (SjM) - Dinamo (Hrv) 0:1 (Ademi 47); prva utakmica 2:2

Shamrock Rovers (Irs) - Ludogorec (Bug) 2:1 (Greene 21, Emakhu 88 / Souza 90+1); 0:3

AEK Larnaca (Cip) - Midtjylland (Dan) 1:1, jedanaesterci 4:5 (Olatunji 9 / Dalsgaard 12); 1:1

Šerif (Mol) - Maribor (Slo) 1:0 (Yansane 88); 0:0

Viktoria Plzen (Češ) - HJK Helsinki (Fin) 5:0 (Pernica 11, Sykora 21, 73, Hejda 31, Kliment 84); 2:1

Dudelange (Luk) - Pjunik (Arm) 1:4 (Hassan 21 / Juninho 24, Juričić 53, 85, Otubanjo 75); 1:0