BEZ VEĆIH IZNENAĐENJA

Liga prvaka: Ciprani utrpali šest komada nekad redovnom sudioniku grupne faze, Olimpija kući nosi sjajan rezultat

Odigrani su preostali prvi susret 2. pretkola Lige prvaka.

Ilustracija (Foto: Guliver Images)

Korak do prolaza u treće pretkolo Lige prvaka došao je ciparski Aris Limassol, koji je u sjajnoj maniri savladao četverostrukog sudionika grupne faze Lige prvaka iz prošlog desetljeća, bjeloruski BATE Borisov.

Ciprani su bili bolji rezultatom 6:2. Vodili smo rezultatom 3:0 i 4:1, da bi se nakon novog povratka BATE u posljednjih deset minute preko dva pogotka odvojili na ogromnih četiri razlike.

Moldavski Šerif je rezultatom 1:0 savladao izralski Maccabi iz Haife, dok je poljski Rakov rezultatom 3:2 savladao Qarabag. Imali su Poljaci u 71. minuti prednost od 2:0, no onda su se gosti vratili s dva pogotka u četiri minute. Prednost pred uzvrat u Azerbajdžanu ipak su Poljaci osigurali pogotkom za 3:2.

Susret Klaksvika s Farskih Otoka i švedskog Haeckena završio je bez pogodaka, dok je 1:1 odigrao susret Ludogoretsa i ljubljanske Olimpije. Slovenci su do vodstvo došli u 14., a Bugari izjednačili u 44. minuti, nakon čega više nije bilo pogodaka.