Čudesni Lewandowski

Perišić zabio, Bayern pomeo Chelsea i u četvrtfinalu Lige prvaka ide na Barcelonu

Ponovno je briljirao kapetan Bayerna Robert Lewandowski koji je sudjelovao u sva četiri pogotka svoje momčadi.

Nogometaši Bayerna iz Münchena plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su i u uzvratnom susretu osmine finala uvjerljivo svladali Chelsea, ovoga puta na svom terenu bili su bolji sa 4:1 (2:1) i tako potvrdili 3:0 pobjedu iz Londona s kraja veljače, a strijelac drugog pogotka za Bavarce u subotu bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Perišić je u 24. minuti nakon odličnog proigravanja Lewandowskog ostao sam na 10-ak metara od gola gostiju te rutinirano svladao Caballera za 2:0.

Dva gola i dvije asistencije Lewandowskog

Ponovno je briljirao kapetan Bayerna Robert Lewandowski koji je sudjelovao u sva četiri pogotka svoje momčadi, dva je puta bio strijelac, a dva puta asistent. Lewandowski je prvo u 8. minuti iznudio kazneni udarac nakon što ga je Caballero oborio, da bi on sam realizirao kazneni udarac za 1:0 u 10. minuti. Nakon što je asistirao Perišiću za 2:0, Lewandowski je bio asistent i za pogodak Tolissoa koji je u 76. minuti povisio na 3:1, da bi u 84. minuti glavom još jednom zatresao mrežu gostiju za konačnih 4:1.

Jedini gol za Chelsea postigao je Abraham u 44. minuti.

gol expired Barcelona izbacila Napoli: Rakitić asistirao i skrivio penal, čudesan gol Messija divider

Perišić je igrao za Bayern do 64. minute, dok je Mateo Kovačić odigrao čitavu utakmicu za Chelsea.

Bayern će u četvrfinalu 14. kolovoza u Lisabonu igrati protiv Barcelone koja je u osmini finala izbacila Napoli.

BAYERN - CHELSEA 4:1

Strijelci: 1:0 Lewandowski (10-11m), 2:0 Perišić (24), 2:1 Abraham (44), 3:1 Tolisso (76), 4:1 Lewandowski (84)

BAYERN: Neuer - Kimmich (Odriozola, 71), Boateng (Suele, 64), Alaba, Davies - Goretzka, Thiago Alcantara (Tolisso, 71); Gnabry (Martinez, 81), Mueller, Perišić (Coutinho, 64) - Lewandowski

CHELSEA: Caballero - James, Christensen, Zouma, Emerson - Barkley, Kante, Kovačić - Hudson-Odoi, Abraham (Giroud, 81), Mount