tottenham jedva

Bilićevi Čekićari prošli dalje, Leicester izbacio Liverpool!

Visoku pobjedu, i to bez glavnih igrača, izborio je West Ham u utakmici 3. kola engleskog Liga kupa.

Nogometaši West Hama izborili su plasman u osminu finala engleskog Liga kupa nakon što su u dvoboju 3. kola pobijedili drugoligaša Bolton 3:0.

Slaven Bilić je odmarao glavne igrače, pa su priliku dobili igrači koji ove sezone nisu previše igrali. Zaigrao je i kapetan Mark Noble koji se oporavio od ozljede koljena.

Londonski sastav je slavio golovima Angela Ogbonne (4), Diafre Sakha (31) i Arthura Masuake (90+4).

U derbiju večeri Leicester City je pobijedio Liverpool 2:0. Domaćin je poveo golom Shinjia Okazakija u 65. minuti, a isti je igrač u 78. asistirao Islamu Slimaniju za drugi pogodak i odluku o pobjedniku.

LEICESTER - LIVERPOOL 2:0

Dejan Lovren nije nastupio za 'redse' koji su već četiri utakmice u svim natjecanjima bez pobjede. U prvenstvu su upisali poraz (Manchester City) i remi (Burnley), u Ligi prvaka neodlučeno sa Sevillom, dok su u Liga kupu zaključili natjecanje porazom u 3. kolu.

Tottenham je slavio protiv Barnsleyja 1:0 golom Dele Alija u 65. minuti.

Aston Villa je u Birminghamu izgubila od Middlesbrougha 0:2. Utakmicu je prelomilo isključenje Tommyja Elphicka u 58. minuti nakon čega su gosti zabili dva gola. Dvostruki strijelac je bio Patrick Bamford (59-11m, 67).