pred kraj zabili bitan gol

Senzacija u Španjolskoj: Barcelona šokantno izgubila, ali moglo je biti i gore

Barcelona je poražena u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja.

Ousmane Dembele (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Barcelona je šokantno poražena u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja protiv Levantea. U Valenciji je bilo 2:1 za domaćine.

Levante je u vodstvo doveo Eric Cabacko koji je u četvrtoj minuti bio najviši u skoku. Već u 18. minuti bilo je 2:0 – igrač Real Madrida na posudbi Borja Mayoral precizno je pogodio za povećanje vodstva.

Barcelona je ipak došla do bitnog gola u gostima u 85. minuti kada je iz penala pogodio Philippe Coutinho.

Barceona je na kraju i dobro prošla u ovoj utakmici: nogometaši Levantea su pri vodstvu 2:0 propustili nekoliko izglednih situacija pred golom Jaspera Cillessena.

Barcelona se pojavila u kombiniranom sastavu bez prve zvijezde Lionela Messija te prvotimaca poput Ivana Rakitića, Luisa Suareza i Gerarda Piquea, koji nisu bili ni na klupi.