blizu su

Leipzig kiksao i propustio doći Bayernu na samo dva boda: Olmo ispao iz prvih 11

Bayern je i dalje prvi.

Nogometaši RB Leipziga nisu uspjeli pobijediti na svom terenu Eintracht iz Frankfurta u dvoboju 25. kola njemačke Bundeslige koji je završio podjelom bodova 1:1 (0:0).

Forsberg je doveo Leipzig u vodstvo u 47. minuti, a Kamada je u 61. minuti izjednačio na konačnih 1:1.

Bivši igrač Dinama Dani Olmo ušao je u igru u 76. minuti utakmice.

gol expired Interu bio blizu kiksa u Torinu pa se spasio preko penala i Martineza divider

Nogometaši Arminije ostvarili su veliku pobjedu na gostovanju u Leverkusenu, gdje su svladali domaći Bayer s 2:1 i maknuli se iz zone ispadanja.

Gosti iz Bielefelda poveli su u 18. minuti pogotkom Doana. Prednost Arminije udvostručio je Okugawa u 57. minuti. Počasni pogodak za domaće postigao je Schick u 85. minuti.

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj ostao je na klupi za pričuvne igrače domaće momčadi.

gol expired Dinamo se raspucao uoči uzvrata s Tottenhamom: Petarda Modrih u Varaždinu divider

Bayer je s 40 bodova ostao na šestom mjestu, a Arminija je s 22 boda skočila na 15. poziciju. Hertha (21), Mainz (21) i Schalke (10) su ostali u zoni ispadanja iz Bundeslige. Vodeći Bayern ima 58 bodova, četiri više od drugoplasiranog RB Leipziga. Treći je Wolfsburg s 48 bodova, a četvrti Eintracht s 44.