Visoka pobjeda rimljana

Lazio gazi sve pred sobom: Novi show nezaustavljivog Immobilea!

Lazio je ostvario šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu uz gol razliku 21:4!

Nogometaši Lazija u prvoj su utakmici nedjeljnog programa talijanske Serije A s visokih 5:1 u gostima pobijedili Benevento.

Najbolji igrač utakmice bio je Ciro Immobile koji je zabio gol i upisao čak tri asistencije. Immobile sada ima čak 14 golova i šest asistencija u svega 11 nastupa.

Lazio je poveo već u četvrtoj minuti golom Bastosa. Već u 13. minuti na 2:0 je povisio Immobile, koji je u 24. asistirao Adamu Marušiću koji je postavio 3:0 s koliko se otišlo na odmor.

U nastavku je prvi zabio domaćin: Achraf Lazaar je u 55. minuti smanjio na 3:1. U 76. minuti na 4:1 je povisio Marco Parolo, a u 86. je Nani postavio konačnih 5:1.

Ovo je šesta uzastopna prvenstvena pobjeda Lazija koji je trenutno treći s 28 bodova koliko ima i drugi Juventus te prvi Napoli. Napoli ima utakmicu manje koju igra protiv Sassuola u 15:00 sati. Benevento je zadnji bez ijednog osvojenog boda.