Spektakularna utakmica

Juve pao u triler završnici Superkupa: Dybala ih vratio ''iz mrtvih'', a onda - šok!

Juventus i Lazio odigrali su veličanstvenu utakmicu u talijanskom Superkupu, a Lazio je na kraju slavio s 3:2 u sudačkoj nadoknadi.

Nogometaši Lazija osvojili su u nedjelju talijanski Superkup nakon što su u uzbudljivoj utakmici na Olimpijskom stadionu u Rimu pobijedili Juventus s 3:2.

Lazio je vodio s 2:0 golovima Cira Immobilea (32-pen, 54), ali u 85. minuti Paulo Dybala probudio je nadu za Juve. Nadu je Dybala u prvoj minuti sudačke nadoknade pretvorio u poravnanje na 2-2 pogotkom iz penala.

No, uslijedio je novi preokret, u trećoj minuti sudačke nadoknade Alessandro Murgia donosi pobjedu Laziju. To je bila i prva pobjeda Lazija protiv Juventusa u posljednjih 15 utakmica.