Smanjili Barcinu prednost

Real slavio na tradicionalno neugodnom gostovanju: Modrić ušao u drugom poluvremenu

Real Madrid slavio je protv Athletic Blibaa 0:2 u 18. kolu La Lige.

Vinicius i Benzema (Foto: Afp)

Real Madrid je na gostovanju pobijedio Athletic Bilbao 2:0 u sklopu 18. kola La Lige.

Angel Di Maria Juventus i Atalanta odigrali poslasticu kola: Luda utakmica puna preokreta završila podjelom bodova divider

Kraljevski klub je poveo u 24. minuti golom Karima Benzeme, njegovim devetim ove sezone, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti lijepim golom Tonija Kroosa s ruba kaznenog prostora. Luka Modrić je za Real igrao od 73. minute.

Mathieu Grebille Francuzi sredili Španjolce za prvo mjesto, zasad znamo četiri sigurne pozicije u četvrtfinalu divider

Osim gola Benzeme nije bilo puno prilika u prvom dijelu igre, ali zato je u drugom domaći Athletic preuzeo kontrolu nad igrom i opasno prijetio vratima Courtoisa.

Josip Brekalo Dinamo pripremio transfer-bombu: Vraća li se Josip Brekalo u staro jato? divider

Domaćini su uspjeli doći do pogotka u 78. minuti, ali je poništen zbog zaleđa. Kako to obično biva, kada ne iskoristite svoje prilike, protivnik vas kazni, tako je Kroos stavio točku na i u 90. minuti za veliko slavlje Reala na tradicionalno teškom gostovanju.