Nadaju se kiksu

Preokret Reala na Bernabeuu: Gubili od Espanyola pa ipak smanjili zaostatak za Barcom

Real Madrid je u 25. kolu La Lige ugostio i pobijedio Espanyol.

Slavlje igrača Reala (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na Santiago Bernabeuu Espanyol s 3:1 u utakmici 25. kola španjolske La Lige.

Espanyol je poveo već u osmoj minuti, strijelac je bio Joselu, ali je Real do kraja poluvremena preokrenuo.

Najprije je Vinicius Junior u 22. minuti svojim 19. golom ove sezone poravnao na 1:1, a onda je Eder Militao doveo Real u vodstvo golom u 39. minuti. Konačan rezultat postavio je Marco Asensio u 93. minuti.

Luka Modrić je igrao do 72. minute.

Luka Modrić VIDEO Internet ludi nakon pogotka Reala: ''Modrićev utjecaj je nevjerojatan'' divider

Real je upisao 17. pobjedu od početka prvenstva i drugi je na ljestvici sa 56 bodova, odnosno šest manje od vodeće Barcelone, koja će ugostiti Athletic Bilbao. S druge strane, Espanyol je 13. na tablici sa 27 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Primere nogometaše Reala čeka El Clasico protiv Barcelone.