Nezaustavljivi su

Ancelotti odmarao Modrića: Real rutinski slavio i odvojio se na vrhu, Atletico pao na Mallorci

Trener Atletico Madrida Diego Simeone odmarao je nekoliko igrača za uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja i to mu se osvetilo.

Nogometaši Real Madrida svladali su na Bernabeu Getafe s 2:0 u 31. kolu Primere i nezaustavljivo kroče ka naslovu u Španjolskoj.

Casemiro (38) i Lucas Vasquez (68) donijeli su Realu pobjedu, a trener Carlo Ancelotti ovoga puta nije koristio Luku Modrića, koji je ostao na klupi.

Real vodi s 72 boda,12 više od drugoplasirane Seville, dok je Getafe 14. s 32 boda.

Ranije su Villareal i Athletic Bilbao odigrali 1:1. Poveli su gosti preko Garcie (43), a za Villareal je izjednačio Pedraza (60).

Nogometaši Mallorce svladali su na svom terenu Atletico Madrid s 1:0 i tako napravili veliki korak ka ostanku.

Pogodak vrijedan pobjede za Mallorcu postigao je Kosovar Muriqi iz penala u 68. minuti, a domaćin je prekinuo niz od čak sedam uzastopnih poraza i namkon 53 dana konačno zabili na svom stadionu.

Trener Atletica Diego Simeone odmarao je nekoliko igrača za uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja, a kod aktualnog prvaka je Šime Vrsaljko ušao u 62. minuti.