Raketa i Luka na vrhu

Rakitić asistirao u pobjedi Seville i izjednačio se s Lukom na vrhu ljestvice, Budimir se vratio na teren poslije dva mjeseca

Sevilla je pobijedila Osasunu 2:0 u 12. kolu La Lige.

Nogometaši Seville pobijedili su na svom terenu Osasunu s 2-0, u utakmici 12. kola španjolskog prvenstva, a Ivan Rakitić je bio asistent za prvi gol Andalužana.

Sevilla je povela u 40. minuti golom Diega Carlosa na dodavanje Rakitića, koji je odigrao cijelu utakmicu.

Raketinu asistenciju pogledajte OVDJE.

Pobjedu je potvrdio Argentinac Lucas Ocampos golom u 60. minuti, a za Osasunu je nakon duge pauze zbog ozljede zaigrao i Ante Budimir, koji je ušao u 68. minuti. Budimir gotovo dva mjeseca nije igrao zbog ozljede aduktora.

gol expired Sjajni Vinicius donio pobjedu Realu, Modrić asistent za drugi gol divider

Nakon sedme pobjede, Sevilla je druga na ljestvici s 24 boda, koliko ima i prvoplasirani Real Madrid, a obje momčadi odigrale su po 11 utakmica. Osasuna je u posljednje tri utakmice bez pobjede, a nakon trećeg poraza zauzima sedmo mjesto na tablici s 19 bodova iz 12 utakmica.