Pedri zabio za pobjedu

Barcelona slavila minimalnim rezultatom i preskočila Real na vrhu La Lige

Barcelona je preuzela vrh ljestvice španjolske La Lige.

Pedri (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone pobijedili su Celta Vigo s 1:0 u susretu 8. kola španjolske La Lige. Jedini pogodak na utakmici zabio je Pedri.

Već u 17. minuti dvoboja mladi nogometaš katalonskog sastava pogodio je gostujuću mrežu za nova tri boda i skok na prvo mjesto tablice. Preskočili su tako najvećeg rivala, Real Madrid zbog bolje gol-razlike.

Xavijeva momčad zabila je 20 golova, a primila samo jedan gol. U osam odigranih susreta upisali su sedam pobjeda i tek jedan remi.

Villarraeal izgubio bodove kod Sociedada

U pretposljednjem nedjeljnom susretu nogometaši Real Sociedada pobijedili su na domaćem terenu s minimalnih 1:0 Villarreal.

Opet je strijelac za Real Sociedad bio Brais Mendez koji je za tri boda pogodio u 33. minuti. Bio je to njegov šesti pogodak u posljednjih devet utakmica za Real Sociedad, u prvenstvu i Europi.

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo je neuništiv: Zabio za pobjedu Uniteda i ispisao povijest nogometa! divider

Zbog ove pobjede Real Sociedad je napredovao za jedno mjesto na ljestvici te je trenutačno šesti, dok je Villarreal upisao tek drugi ligaški poraz ove sezone i u ovom trenutku je deveti na ljestvici.

U ponedjeljak će 8. kolo zaključiti Elche i Mallorca.