Poznato odnekud?

VIDEO Mbappe otkrio zašto je ovako proslavio gol kojim je pokopao Majera i društvo

Veliki pozdrav, legendo, napisao je Kylian Mbappe na društvenim mrežama poslije gola za pobjedu u derbiju Ligue 1.

Francuski gigant PSG pobijedio je u petak uvečer Rennes 1:0 golom sjajnog Kyliana Mbappea praktički u zadnjem napadu derbija 24. kola Ligue 1.

gol expired Mbappe rastužio Majera u 93. minuti, ali Messi mu "sve vratio" poslije utakmice divider

Čudesni napadač Parižana u 93. minuti kapitalizirao je naivnu pogrešku Majerovih suigrača, koji su prodali loptu duboko na suparničkoj polovici, Nuno Mendes je očistio, lopta je stigla do Lionela Messija, koji je pak pronašao Mbappea.

Golčinu pogledajte OVDJE.

Francuz se nagnuo na jednu stranu i plasirao loptu ispod suparničkog golmana za pobjedu pa otrčao do korner zastavice i naslonio se na nju. Proslava i sam gol strašno su podsjetili na njegovog sunarodnjaka Thierryja Henryja, a Mbappe je to sam potvrdio na društvenim mrežama poslije susreta.

"Veliki pozdrav, legendo“, objavio je na društvenim mrežama uz fotografije vlastite proslave gola Rennesu i legendarnog francuskog napadača kako slavi gol u istoj pozi.