Miriše na milijune

Kvalifikacije za Ligu prvaka: Favoriti kiksali, Vrsaljko debitirao, Slovan nevjerojatnim preokretom do pobjede

Odigrani su posljednji susreti prvog dvomeča drugog pretkola Lige prvaka.

Liga prvaka (Foto: Afp)

Kvalifikacije za Ligu prvaka još su se jednom pokazale kao izuzetno teške, svi daju sve od sebe za UEFA-ine milijune, a danas je samo Vitoria Plzen kao nominalni favorit pobijedila finski HJK.

Khamzat Chimaev i Nate Diaz UFC najavio borbu Chimaeva i Diaza: Borba je to koja nema gotovo nikakvog smisla divider

Najuzbudljivija utakmica odigrala se u Budimpešti, Ferencvaroš je imao sve u svojim rukama do 81. minute, kada Slovan iz Bratislave s dva brza pogotka preokreće sve u svoju korist. Bivši igrač Rijeke, Stjepan Lončar, ušao je u igru u 57. minuti za Ferencvaroš.

gol expired Predsjednik Rijeke najavio početak europske avanture: "Konferencijska liga nije ono što je trebala biti" divider

Šime Vrsaljko je debitirao za Olympiakos, odigrao je 81. minutu u remiju 1:1 protiv Maccabija iz Haife, susret su obilježili žuti kartoni kojih je bilo čak 10, a dobio ga je i naš Šime u 43. minuti susreta.

Na Ljudskom vrtu Maribor i moldavski Sheriff odigrali su susret bez pogodaka, baš kao i duel Dynamo Kijeva i Fenerbahčea, koji je zbog rata u Ukrajini odigran u susjednoj Poljskoj.