italija sigurna

BiH slavila protiv Armenije na startu kvalifikacija, Španjolska jedva slomila Norvešku

Reprezentacija BiH upisala je pobjedu na startu kvalifikacija za Europsko prvenstvo, baš kao i Španjolska te Italija.

BiH je u susretu 1. kola skupine J kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. godine pred svojim navijačima slavila protiv Armenije rezultatom 2:1.

Krunić i Milošević bili su strijelci golova u Zenici za sigurno 2:0 vodstvo sve do pred sami kraj utakmice, kada je Armenija igrom slučaja došla do kaznenog udarca, koji je realizirao Mihitarjan.

Španjolci su teškom mukom slavili u Valenciji protiv Norvežana s 2:1. Već u 16. minuti Rodrigo je doveo "furiju" u vodstvo, a u 65. minuti Norvežani su izjednačili iz penala. U 71. minuti Ramos je s bijele točke dao gol za konačnih 2:1.

U skupini J Talijani su započeli kvalifikacije domaćom pobjedom nad Finskom. Italija je slavila pogocima Barelle i Keana, koji su zabija u prvom i drugom poluvremenu.

U ranije odigranim utakmicama Švedska je s 2:1 bila bolja od Rumunjske, Švicarska je s 2:0 slavila kod Gruzije, dok je Irska teškom mukom slavila kod Gibraltara s minimalnih 1:0.