breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"

Kvalifikacije za EP počele čudom u Tallinu!

U srijedu su započele kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2012. godine, kojem će zajednički domaćini biti Poljska i Ukrajina. Počele su u glavnom estonskom gradu Tallinnu...

Domaćin je s 2-1 pobijedio Farske otoke, a do tri boda je došao na nevjerojatan način.

Gosti su vodili 1-0 pogotkom Edmundssona u 28. minuti i taj je rezultat stajao na semaforu sve do sudačke nadoknade. I tada su nevjerojatni preokret izrežirali domaći reprezentativci. U prvoj minuti nadoknade je igrač s klupe Kaimaar Saag izjednačio, a u 93. minuti je Raio Piiroja donio pobjedu Estoncima.

U ovoj, C-skupini još se nalaze Italija, Srbija, Slovenija i Sjeverna Irska, a podsjetimo da se ostale kvalifikacijske utakmice igraju 3. rujna.