VELIKO IZNENAĐENJE

Senzacija u Slavoniji! Rijeka ispala iz Kupa od drugoligaša

Rijeka nastavlja lošu sezonu. Bivši prvaci Hrvatske ispali su u ranoj fazi Kupa.

Velika senzacija stiže nam iz Slavonije. BSK Bijelo Brdo, klub iz drugog ranga hrvatskog nogometa, izbacio je Rijeku s 2:1 u osmini finala Kupa.

BSK je došao do najvećeg uspjeha u povijesti kluba koji je iz mjesta od svega dvije tisuće stanovnika.

Rijeka je povela u devetoj minuti, a zabio je Gabriel Lunetta, no nije dugo trajalo slavlje gostiju. Domaćini su zabili za 1:1 četiri minute kasniije preko Marca Tokicha.

gol expired Raspored Kraljica šoka na Europskom prvenstvu: Odmah sudar sa susjedama divider

Gosti su igrali s najboljim igračima, no šok je uslijedio u 75 minuti kada je Dario Pudić zabio za prolaz u četvrtfinale.

Rijeka, koju vodi talijanski stručnjak Serse Cosmi, se u prošlom kolu jedva provukla nakon izvođenja jedanaesteraca protiv petoligaša Moslavinu, a vrlo slabu predstavu je pokazala i protiv BSK-a.