Ispadanje Istre

Poznati prvi četvrtfinalisti Hrvatskog kupa: Hit momčad nastavila s dobrim partijama

Nogometaši Lokomotive i Intera prvi su osigurali četvrtfinale Hrvatskog kupa.

Lokomotiva je slavila kod drugoligaša Zadra s 3-1, dok je Inter u Zaprešiću pobijedio pulsku Istru 1961 s 2-1.

Lokomotiva je gostovala u Zadru, a domaćin je poveo golom Blaževića već u 2. minuti. No, zagrebački sastav uspio je preokrenuti i golovima Uzunija (22), Krstanovića (45) i Datkovića (55) doći do plasmana u četvrtinale.

U Zaprešiću je u jedinome međusobnom okršaju prvoligaša u osmini finala Inter bio bolji s 2-1 od Puljana.