očekivano u četvrtfinalu

U zagrijavanju za Real Madrid PSG pokazao svoje tajno oružje? Hat-trick Di Marije!

Angel Di Maria postigao je hat-trick u pobjedi PSG-a i prolasku u četvrtfinale Kupa Francuske.

Angel Di Maria slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši PSG-a očekivano su izborili četvrtfinale Kupa Francuske, nakon što su s uvjerljivih 4:1 slavili protiv drugoligaša Sochauxa. Tjedan dana uoči ogleda protiv Real Madrida bivši igrač Kraljevskog kluba Angel Di Maria postigao je hat-trick.

Argentinac je postigao vodeći pogodak za PSG već u 1. minuti, no domaćin se golom vratio u 13. Edinson Cavani postigao je pogodak kojim je pariški klub otišao na predah s prednošću, a onda u nastavku slomio otpor suparnika.

U razmaku od svega pet minuta Di Maria je postigao još dva pogotka i poslao PSG u četvrtfinale.

Parižani u subotu gostuju kod kod Toulousea, a potom u srijedu gostuju kod Real Madrida u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.