MAJSTOR

Kramarić ušao u čudesnu formu, trpa kao na traci par tjedana do Eura!

Kramariću je to peti gol u zadnje četiri utakmice, a ima i dvije asistencije.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pogodak u remiju svog Hoffenheima u gostima kod Arminie (1:1).

Kramarić je zabio već u petoj minuti dvoboja, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu jer je momčad iz Bielefelda izjednačila u 23. minuti preko Voglsammera. Arminiji je trebala pobjeda da izbori ostanak, a prije zadnjeg kola je samo bod udaljena od opasne zone.

gol expired Sjajan dan Hrvata u Italiji: Zabili Pašalić i Erlić u pobjedama svojih momčadi divider

Iznenadio je već ispali Schalke, koji je pred svojim navijačima za oproštaj od Bundeslige svladao Eintracht s 4:3. Klub iz Frankfurta je ovim porazom vjerojatno izgubio nadu za plasman u Ligu prvaka.

gol expired Zaboravljeni stoper zabio ludu golčinu u stilu najboljih napadača današnjice, pogledajte je divider

U derbiju začelja Hertha i Koeln su odigrali bez golova 0:0, čime se klub iz Berlina spasio, a Koeln na predzadnjem mjestu čeka zadnje kolo. U opasnoj zoni je i Werder koji je izgubio kod Ausgburga (0:2).