Bayern na mukama

Kovač u 23. minuti trebao voditi 3:0 pa morao proživljavati nervoznu završnicu protiv četvrtoligaša

Bayern je pobijedio u 2. kolu Njemačkog kupa, ali daleko od toga da je briljirao protiv četvrtoligaša.

Niko Kovač (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U utorak je odigrano prvih osam utakmica 2. kola Kupa Njemačke, a Bayern je slavio na gostovanju kod četvrtoligaša Rödinghausena s 2:1.

Ponovno to nije bila izvedba na Bayernovoj razini i mnogi navijači bili su razočarani igrom. Na kraju su Bavarci morali proživljavati nervoznu završnicu.

Moglo je biti puno lakše, već nakon 13 minuta Bayern je imao dva razlike, golovima Wagnera u 8. minuti te Müllera s bijele točke. U 23. minuti dobio je i penal, ali Renato Sanches je promašio.

Franck Ribery imao je rijetku priliku u drugom poluvremenu, ali Rödinghausen je taj koji je postigao pogodak i krenuo po izjednačenje, dok je Bayern potpuno stao i ostao bez ideje.

Kako god bilo, Kovačeva momčad je na četiri uzastopne pobjede u svim natjecanjima, ali mogla bi biti bez Thiaga Alcantare u nadolazećim utakmicama nakon što je Španjolac pretrpio ozljedu noge.