Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
KIneski savez nudi pomoć

Kineski reprezentativac u dresu Espanyola zaražen koronavirusom

Prema CFA-u, Wu Lei ima blage simptome bolesti te se liječi u kućnoj izolaciji u svom domu u Barceloni.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Kineski nogometni savez (CFA) objavio je u subotu kako je napadač njihove reprezentacije i član španjolskog prvoligaša Espanyola Wu Lei (28) zaražen koronavirusom.

Prema CFA-u, Wu Lei ima blage simptome bolesti te se liječi u kućnoj izolaciji u svom domu u Barceloni.

"Održavamo stalnu komunikaciju i s igračem i snjegovim klubom te smo spremni pružiti svu potrebnu pomoć ukoliko će biti potrebe", objavio je CFA.

Wu Lei igra svoju drugu sezonu u Espanyolu za koji je dosada postigao sedam pogodaka u 38 nastupa.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍