Budimir strijelac

Katastrofa Atletico Madrida: Trećeligaš ga izbacio u Kupu, Vrsaljko i Grbić sve gledali s klupe

Atletico je igrao u izmješanom sastavu, ali igrale su neke velike zvijezde.

Atletico Madrid doživio je pravi debakl u drugom kolu španjolskog Kupa. Momčad Diega Simeonea izgubila je protiv trećeligaša UE Cornella 1:0 i rano završila put prema još jednom trofeju.

Momčad Atletica trenutno je prva u Španjolskoj, a nevjerojatnim debaklom ispali su iz natjecanja u kojem su bili favoriti za naslov.

gol expired Rukometaši BiH u šoku: Nisu im ništa dali jesti dva dana, zatvorili su ih u sobe divider

Domaćini su zabili već u sedmoj minuti za 1:0, a Atletico je od 63. igrao s igraćem manje kada je Ricard Sanchez dobio drugi žuti karton.

Zanimljivo, igrači Atletica imali su 15 pokušaja prema golu Cornella, ali ni jednom nisu pucali u okvir gola.

gol expired Zubčić: "Ne trebamo se veseliti. Ljudi u Petrinji pate, donirat ćemo osvojeni novac" divider

Atletico je igrao u izmješanom sastavu, a tu su bili Felix, Correa, Niguez, Kondogbia, Vitolo… Šime Vrsaljko i Ivo Grbić bili su na klupi, a branio je San Roman dok je Oblak ostao u Madridu.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao je gol u pobjedi Osasune kod trećeligaša Olota (3-0).

Budimir je zabio drugi gol na utakmici u 65. minuti, a sedam minuta kasnije je izašao iz igre.