njemačka "hobotnica"

Karius se vraća: Klub mu ostao dužan, zaigrat će za Liverpool prvi put nakon ONOG finala?

Sve je izglednije da će se tragičar finala Lige prvaka 2018. vratiti na mjesto tragedije.

Loris Karius blizu je raskida ugovora s turskim Bešiktašom zbog neisplaćenih plaća.

Njemački vratar tamo je bio na dvogodišnjoj posudbi iz Liverpoola s opcijom otkupa ovoga ljeta za 8,3 milijuna eura. Međutim, Karius se požalio Fifi zbog neisplaćenih plaća, a kako piše engleski Guardian, stranke su blizu dogovornog raskida ugovora.

gol expired Pele tvrdi da je ovo njegov najbolji gol u životu: TV prijenosa nije bilo, ali ipak ga možemo vidjeti divider

Karius bi se tako trebao vratiti u Liverpool, s kojim ima ugovor do ljeta 2022. Vidjet ćemo što će napraviti Redsi, za koje je posljednji put nastupio u onom kobnom finalu Lige prvaka protiv madridskog Reala, kada je svojim kiksovima trasirao Kraljevskom klubu put prema naslovu. U međuvremenu je na gol stigao sjajni Allison, pa se teško može nadati velikoj minutaži.

Karius je u Bešiktašu bio prvi vratar, a u dvije sezone primio je 95 golova u 67 nastupa. U Liverpoolu je imao osjetno bolju statistiku - primio je 47 golova u 49 nastupa.

gol expired Uspoređivali su ga i s Messijem, a on je u ispovijesti ustvrdio: "Najveći sam propali talent" divider

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌