brzo su reagirali

U tri minute zaboravio da je zabio lijep gol i šokirao suigrače: Bizarna situacija u Bundesligi

Zabio je vrlo efektan pogodak, ali sve je zaboravio za svega nekoliko minuta.

Pomalo bizarna situacija obilježila je golijadu u bundesligaškoj utakmici između Mainza i Leipziga (3:3).

Mainzov napadač Karim Onisiwo smanjio je u 43. minuti prednost Liepziga na 2:1 vrlo lijepim golom: provukao se između dvojice protivnika i preciznim udarcem pogodio bliži kut protivničkog gola.

Međutim, na poluvremenu je ostao u svlačionici, a razlog je nesvakidašnji: Onisiwo se na odmoru nije sjećao da je zabio gol.

U 38. minuti doživio je potres mozga nakon sudara s braničem Leipziga Ibrahimom Konateom, ali unatoč tome ostao je u igri i zabio pet minuta kasnije.

Međutim, ubrzo je šokirao suigrače kada im je rekao da se toga uopće ne sjeća, a trener je promptno reagirao i ostavio ga u svlačionici, piše njemački Kicker.

Umjesto njega je ušao Jean-Philippe Mateta, koji je zabio u 83. minuti za konačnih 3:3.