lude scene

VIDEO Kaos na derbiju: Potukli se Handanović i Cuardado, navijači poludjeli kad su vidjeli što Džeko radi

Handanović i Cuardado imali su svašta reći jedan drugome, a onda je došlo do tučnjave, no brzo su ih razdvojili.

Samir Handanović i Cuardado (Foto: Afp)

Nogometaši Juventusa i milanskog Intera odigrali su 1:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije odigranoj u utorak u Torinu.

Juventus je poveo pogotkom Kolumbijca Juana Cuadrada u 83. minuti. Inter je do izjednačenja stigao u sučevu dodatku iz kaznenog udarca, dosuđenog zbog igranja rukom Brazilca Bremera. Siguran realizator bio je Romelu Lukaku.

Na dvoboju smo vidjeli čak tri crvena kartona, no posebno je bilo napeto nakon utakmice. Naime, dok su se igrači pozdravljali, Handanović i Cuardado imali su svašta reći jedan drugome, a onda je došlo do tučnjave, no brzo su ih razdvojili, pa se i stanje za nekoliko minuta promijenilo.

Marcelo Brozović Remi Juventusa i Intera: Brozović sjajan u dvoboju s tri crvena kartona divider

Džeko naživcirao navijače

Video možete pogledati OVDJE.

Lude situacije tu nisu završile. Kasnije je Edin Džeko isprovocirao navijače Juventusa. Napadač Intera prstom je pokazivao na grb svog kluba, a to je ozbiljno razljutilo navijače Stare dame, koji su ga ružno izvrijeđali.