zbilja majstorski

Kakva golčina hrvatskog veznjaka koji zabija kao na traci: ''Apsolutna bomba''

Damir Kreilach postigao je novi pogodak za Salt Lake u pobjedi protiv Colorada.

U SAD-u je nastavljeno američko-kanadsko prvenstvo, poznatije kao MLS liga. Prekid je stigao, kao i u cijelom svijetu, zbog korone, a uoči nastavka sezone nedavno je održan turnir ''MLS is back'' kojeg je osvojio Portland pogotkom Darija Župarića. No hrvatski stoper nije svom klubu donio naslov prvaka, kako su greškom interpretirali neki naši mediji, već pobjedu u finalu turnira koji je dao sudionika američke verzije Lige prvaka.

A u nastavku prvenstva formu je potvrdio još jedan bivši igrač Rijeke, Damir Kreilach sa svojim trećim pogotkom u sezoni. Riječki Vukovarac igra već treću sezonu u Real Salt Lakeu gdje je postigao već više od 20 pogodaka. Neki su bili uistinu spektakularni, kao ovaj jučer protiv Colorado Rapidsa u pobjedi 4:1.

Kreilachov projektil s 25 metara u 57. minuti, kojeg su komentatori nazvali pravom bombom, bio je pogodak za izjednačenje, a kasnije je njegova momčad preokrenula.

Salt Lake je nakon šest odigranih kola ovogodišnjeg prvenstva trenutno peta momčad Zapada s devet bodova.