auu!

Kakav gaf Fabrizija Romana: Objavio pogrešnu vijest o Dinamu, brzo je obrisao, ali internet ne prašta

No nisu baš svi vjerovali u prolaz Dinama, čak ni slavni Romano.

Bruno Petković (Foto: gol.hr/Cropix)

Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige. Nakon pobjede 1:0 u Sevilli u uzvratu su na svom stadionu odigrali 1:1 (0:1) protiv Betisa.

Gosti iz Seville poveli su pogotkom Cedrica Bakambua u 39. minuti, dok je Dinamo izjednačio u 56. minuti, a strijelac koji je gurnuo Dinamo prema 16 najboljih u ovom natjecanju bio je Japanac Takuro Kaneko.

Luka Ivanušec protiv Rome Luka Ivanušec ispao iz Europe nakon lutrije penala: Turski velikan ispao u Pragu divider

Izravan plasman u osminu finala Konferencijske lige, nakon osvajanja prvih mjesta po skupinama, izborili su Lille, Maccabi Tel Aviv, Viktoria Plzen, Club Brugge, Aston Villa, Fiorentina, PAOK i Fenerbahce. U krugu od tih osam momčadi idući je suparnik Dinama, a ždrijeb će se održati danas u Nyonu.

No nisu baš svi vjerovali u prolaz Dinama, dokaz je i objava uglednog Fabrizija Romana koji baš ne griješi toliko često.

Romano je nakon utakmice objavio da je dalje prošao Real Betis, no brzo je shvatio pogrešku i obrisao objavu, no internet ne prašta.