'Kad te ne idu golovi, treba ti igrač poput Klasnića'

Menadžer Boltona Owen Coyle s nestrpljenjem iščekuje potpuni povratak hrvatskog reprezentativca Ivana Klasnića. Već pet kola u Premier ligi Bolton ne može pronaći put do suparničke mreže...

Klasnić zbog ozljede lista nije igrao od kraja siječnja, a vratio se u prošlom kolu kada je odigrao zadnjih 25 minuta u porazu od Blackburna (3-0). Coyle se nada da će njegov povratak napokon značiti i povratak golova njegove momčadi.

'Sigurno mu je dobro došlo 25 minuta igre u Blackburnu. U ponedjeljak je normalno trenirao, a morat ćemo napraviti još jednu provjeru prije nego što ga stavimo u poziciju da ponovno igra cijelu utakmicu', izjavio je menadžer Boltona.

'Njegov će nam povratak puno pomoći jer svi znamo da se radi o vrhunskom strijelcu. Kad vas ne idu golovi, sigurno je da želite imati takvog nogometaša', zaključio je Coyle uoči večerašnjeg gostovanja kod Tottenhama u ponovljenoj utakmici osmine finala FA Cupa.