Dva komada Marchisija

Juventusu golijada u sjajnoj i uzbudljivoj utakmici s PSG-om

Juventus je upisao pobjedu od 3:2 protiv PSG-a u uzbudljivoj utakmici na pripremama u SAD-u.

Juventus je stigao do pobjede nad PSG-om na International Champions Cupu u Miamiju zahvaljujući jedanaestercu Marchisija pred kraj utakmice.

Juve je poveo golom Higuaina, koji je klasnim završetkom donio talijanskom prvaku prednost na poluvremenu. Međutim, PSG se u nastavku vratio u utakmicu nakon sjajnog prodora i asistencije Di Marije, a zabio je Goncalo Guedes.

Marchisio je superiornim udarcem s 20-ak metara ponovno doveo Juve u prednost, ali Javier Pastore je u 80. minuti ponovno izjednačio za PSG. No, Marchisio je svojim drugim golom u 89. minuti riješio pitanje pobjednika nakon što je Kimpembe skrivio najstrožu kaznu.

Bila je to vrlo uzbudljiva utakmica, pogotovo u drugom dijelu. Allegri je napravio deset izmjena na poluvremenu, ostavivši u igri jedino Buffona, dok je PSG napravio ukupno osam zamjena.