Triler u zlatiboru

Juniori Dinama izbacili Partizan: Drama riješena nakon penala, golman nokautiran dan ranije

Dinamovi juniori upisali su veliku pobjedu protiv Partizana.

Juniori Dinama pobijedili su Partizanove vršnjake nakon penala i tako izborili polufinale Kupa prijateljstva koji se već treću godinu zaredom održava u Zlatiboru i okuplja juniore nogometnih klubova s ovih prostora.

Dinamo je poveo golom Duvnjaka u 39. minuti. Izjednačio je Petković u 42., a Barišić je vratio Dinamo u vodstvo u 57. minuti. Četiri minute kasnije Jovanović je postavio konačnih 2:2.

Na kraju je utakmica bila riješena izvođenjem penala u kojima se bolje snašao Dinamo. Bilo je 4:3 za Modre.

gol expired Pogledajte kako je Lukaku "osjetio grčke šamare s Kajzerice" divider

Dan ranije Dinamo je ostao bez vratara kada je Mislav Zadro, unuk vukovarskog heroja Blage Zadre, dobio nezgodan udarac u glavu te je morao izaći iz igre.

U polufinalu će Dinamo igrati protiv Spartaka Ždrepčeva krv koji je izbacio Sarajevo.