Hrvatska reprezentacija
Sjajan reakcija

VIDEO Gvardiol spriječio veliku šansu Slovenije: Dva puta je čistio loptu s gol crte

Hrvatska i Slovenija odigrali su 1:1 u prijateljskom susretu u Kataru.

Hrvatska nogometna reprezentacija i Slovenija su odigrali 1:1 u prijateljskom ogledu igranom u Kataru. Iako Vatreni nisu uspjeli pobijedi, izborili su drugu jakosnu skupinu na ždrijebu za Svjetsko prvenstvo 2022.

Joško Gvardiol je još jednom odigrao sjajnu utakmicu, a u istoj minuti dva je puta očistio loptu s gol crte.

U 86. minuti susreta Slovenci su izveli korner s lijeve strane, išla je ta lopta na Mihu Blažiča koji to glavom prebacuje u središte šesnaesterca za Stankovića, a praktičku loptu s crte čisti Gvardiol.

gol expired VIDEO Prvo je Kramarić matirao ponajboljeg svjetskog vratara, a onda je hrvatska obrana zaspala divider

Odbila se ta lopta do Bijola koji puca glavom, a Gvardiol se ponovno našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i očistio loptu s crte.

Kako komentirate katarski remi Hrvatske i Slovenije?