Bravo!

VIDEO Stanišić u maniri najboljih napadača: Sjajan trk i još bolja egzekucija za pobjedu Bayerna

Josip Stanišić bio je jedini strijelac za Bayern u slavlju protiv Kawasakija Frontale.

Josip Stanišić (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Stanišić bio je jedini strijelac u prijateljskom ogledu u Tokyju, u kojem je njegov Bayern s 1:0 pobijedio japanskog prvoligaša Kawasaki Frontale.

Hrvatski nogometaš u igru je ušao početkom drugog poluvremena, a u 57. minuti je bio strijelac pogotka vrijednog pobjede Bavaraca. Odigrao je Stanišić, nakon oduzete lopte, akciju s Gravenberchom te je lijepo naciljao suparničku mrežu za pobjedu Bayerna.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Dinamovi igrače pred navijačima Dinamo pokreće veliki projekt: Navijači će biti oduševljeni, ovo će im se jako svidjeti divider

Bio je to prvi Staniševićev pogodak u dresu prve momčadi Bayerna nakon sredine svibnja prošle godine kada je u prvenstvom dvoboju dao pogodak protiv Wolfsburga.

Bayern je aktualni prvak Bundeslige, a novu sezonu će otvoriti gostovanjem u Bremenu kod Werdera 18. kolovoza. Prva iduća prijateljska utakmica je ona protiv Liverpoola, 2. kolovoza.