Bravo!

VIDEO Brekalo zabio golčinu iz voleja, a Slovenac drugi najbrži gol u Serie A

Josip Brekalo zabio je pogodak za svoj Torino na domaćem terenu protiv Venezije.

Josip Brekalo (Foto: IPA/Pixsell)

Josip Brekalo zabio je pogodak nakon samo pet minuta igre u susretu 25. kola talijanske Serie A između Torina i Venezije na Olimpijskom stadionu u Torinu (1:2).

Pokušali su gostujući nogometaši očistiti jednu šansu Torina, ali uspjeli su tek odbiti loptu do Singa koji prosljeđuje loptu Brekalu, a ovaj je snažno opalio s ruba šesnaesterca i pogodio protivničku mrežu.

Bila je to niska lopta koja je išla prema sredini gola, ali vratar Venezije uspio ju je tek odbiti u svoju mrežu.

Brekalov pogodak možete vidjeti OVDJE.

Slovenac postigao drugi najbrži gol u Serie A

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, nogometaš Venezije Domen Črnigoj zabio je pogodak za 2:1. Trebalo mu su samo 22 sekunde, a to je za dvije sekunde sporije od pogotka nogometaša Cagliarija, Joao Pedra protiv Lazija u rujnu prošle godine.