loše vijesti iz bolnice

Igrač Gorice doživio dvostruki prijelom potkoljenice: Odmah će biti operiran

Nimalo dobre vijesti stigle su iz bolnice u koju je prevezen igrač Gorice Joey Suk nakon ozljede koju je zadobio u susretu protiv Dinama.

Igrač Gorice Joey Suk zaradio je dvostruki prijelom potkoljenice i bit će operiran večeras. Vijest je objavio njegov klub na služenim stranicama društvenih mreža.

"Joey Suk slomio je nogu na dva mjesta. Pukle su obje kosti potkoljenice. Već će večeras biti operiran. Stay strong Suki", objavila je Gorica.

Suk je teško stradao u 52. minuti kada je sa 18 metara pokušao pucati. U njegov udarac je uletio Čabraja, a Suk je potkoljenicom pogodio u nogu igrača Dinama.

gol expired Petković odveo Dinamo do pobjede, utakmicu obilježila teška ozljeda igrača Gorice divider

Nizozemac je odmah zamijenjen i kolimaa Hitne pomoći prevezen u bolnicu. Suk je u Goricu stigao 2018. iz Go Ahead Eglesa.

Dinamo je u derbiju 26. kola Prve HNL na stadionu Maksimir pobijedio Goricu sa 1:0 vrativši se na vrh ljestvice.

Pogodak odluke za Dinamovu sedmu uzastopnu pobjedu zabio je Bruno Petković u 47. minuti utakmice.

Dinamo vodi sa 60 bodova, Osijek ima dva boda manje, dok je Gorica treća sa 48 bodova.

[LOŠE VIJESTI...] 😢 Joey Suk slomio je nogu na dva mjesta, pukle su obje kosti potkoljenice, i već večeras bit će operiran. Stay strong, Suki! 💪💪💪 #oneteamonedream

Objavljuje HNK GoricaNedjelja, 21. ožujka 2021.