Heynckes objasnio

Bayern doživio šok s Jamesom: ''Nije znao rezultat utakmice na poluvremenu''

Bayern München doživio je drugi poraz ove sezone, ali imao i jednu nezgodu na poluvremenu.

James Rodriguez (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Po drugi put ove sezone Bayern je doživio poraz u Bundesligi. Bolji od njega bili su igrači Borussije Mönchengladbach, koji su slavili s 2:1 na domaćem terenu.

Bayern je zaostajao već na poluvremenu, nakon što je Thorgan Hazard zabio iz jedanaesterca u 39. minuti, a Matthias Ginter udvostručio prednost minutu prije odmora. Arturo Vidal zabio je za Bavarce u 74. Minuti, ali Heynckes nije uspio izbjeći prvi poraz od povratka na klupu.

Treba spomenuti i kako je James Rodriguez zamijenjen nakon prvih 45 minuta zbog sumnje u potres mozga, što je potvrdio i trenera Bayerna nakon utakmice:

''James je najvjerojatnije imao potres mozga. Nije znao ni rezultat utakmice na poluvremenu'', rekao je Heynckes.