Jamajka i SAD u polufinalu Gold Cupa

Jamajka i SAD igrat će u polufinalu Gold Cupa nakon što su u nedjelju u četvrtfinalnim susretima eliminirali Panamu i Curacao.

Weston Mckennie i Christian Pulisić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Jamajka i SAD će igrati u polufinalu Gold Cupa nakon što su u nedjelju u četvrtfinalnim susretima eliminirali Panamu i Curacao.

Jamajka se plasirala u treće uzastopno polufinale Gold Cupa nakon što je u nedjelju u Philadelphiji u četvrtfinalnoj utakmici s 1:0 pobijedila Panamu pogotkom Darrena Mattocksa u drugom poluvremenu.

Mattocks je pobjedu Jamajci donio udarcem s bijele točke 15 minuta prije kraja utakmice.

Branitelji naslova SAD-a mjesto u polufinalu osigurali su također pobjedom od 1:0 nad Curacaom, a strijelac jedinog gola bio je Weston McKennie u 25. minuti prvog poluvremena

Jamajka i SAD tako će polufinale igrati u Nashvilleu u srijedu, dok drugi polufinalni par čine Meksiko i Haiti, koji će se za mjesto u finalu boriti dan ranije u Glendaleu.