Nogometaši Dinama odigrali su 1:1 protiv Slaven Belupau dvoboju kojeg su Modri morali pobijediti zbog utrke za naslov prvaka.
Tri vijesti o kojima se priča
Rijeka i Hajduk bi mogli pobjeći na nedostižnu prednost, no i u Dinamu to znaju pa će se okrenuti pojačanjima u zimskom roku.
Iz Dinama su poručili kako su već krenuli dogovarati neka pojačanja, a i jasno poručili da za Dinamo nikada nema predaje. Tko će to biti, još se ne zna, no spominju se Borna Barišić i Tonio Teklić.
Pred Modrima je sada važna utakmica protiv Celtica, a onda nova bitka u SHNL-u.
''Jučerašnja utakmica dokazuje krizu rezultata na koju su uvelike utjecaje ozljede najkvalitetnijih prvotimaca, ali ne i krizu igre. Usred završene financijske stabilizacije kluba, imamo sredstva za zimski prijelazni rok. Za nas je on već krenuo sa potragom pojačanja na dogovorenim pozicijama. Radom ćemo se izvući i iz ove krize i vratiti na pobjedničke staze.
U DNK-u Dinama predaja nije opcija. Nije bila ni ranijih sezona kada smo se zajedno izvukli iz svih kriznih situacija i dokazali razliku u kvaliteti'', poručili su iz Dinama.
VIDEO Ovo je golman Reala koji je bio uvjeren da može zaustaviti Modrićevu golčinu
U Zagreb stiže tri tisuće pijanih stranaca koji imaju samo jedan cilj
Bjelica nazimu u Dinamu želi brončanog Vatrenog i velikog navijača Hajduka?