Uzvratna utakmica četvrtfinala Lige prvaka između Bayerna i Real Madrida donosi pravi spektakl, a svoj pogled na veliki okršaj dao je i Ivica Olić.
Tri vijesti o kojima se priča
Bavarci su u prvom susretu na Santiago Bernabeu slavili 2:1 i napravili veliki korak prema polufinalu, no Madriđani i dalje vjeruju u preokret! Zvijezde poput Kyliana Mbappea i Viniciusa stižu u Munchen prepuni samopouzdanja, a legendarni hrvatski nogometaš smatra da bi ključnu ulogu mogao imati Josip Stanišić.
"Mbappe i Vinicius Junior doći će s velikim samopouzdanjem, ali Stanišić može odigrati važnu ulogu", poručio je Olić za Absolut Bayern pa posebno nahvalio Stanišića:
"Ja sam ga doveo u A reprezentaciju. Već tada smo bili sretni što ga imamo, ali njegov razvoj danas je nevjerojatan. Ima ogromno samopouzdanje i kvalitetu, a sada puno doprinosi i u napadu", otkrio je Olić koji je ranije bio dio stožera izbornika Zlatka Dalića.
No, jasno je i koliko će mu biti teško protiv Viniciusa: "On ima najteži zadatak na terenu. Ali uz pomoć suigrača može to dobro odraditi i natjerati Vinija da se vraća u obranu."
Iako nije htio prognozirati pobjednika, Olić očekuje otvorenu utakmicu:
"Bayern će kod kuće stvoriti pet, šest, sedam velikih prilika – očekujem barem dva gola", zaključio je Olić koji danas uspješno vodi hrvatsku U-21 nogometnu reprezentaciju.
