u maniri rasnog strijelca

Pogodak koji obilazi svijet: "Škarice" lijevog beka za pamćenje!

Prelijepi pogodak u pobjedi svoje momčadi postigao je srbijanski reprezentativac Branislav Ivanović.

Škarice Ivanovića (Screenshot)

U posljednjem kolu Europske lige za prvo su se mjesto u skupini L u četvrtak sastali Real Sociedad i Zenit St. Peterburg. U utakmici s četiri pogotka slavio je gost iz Rusije uz prelijepi pogodak Branislava Ivanovića.

Igrala se 64. minuta kada je bivši igrač Chelseaja primio loptu na prsa (okrenut leđima prema golu) i potom ju "škaricama" neobranjivo poslao u donji lijevi vratarev kut. Bio je to pogodak za 2:1, a pobjednički je stigao 20-ak minuta kasnije.

Njegov je pogodak, najljepši u posljednjem kolu Europske lige, odmah postao viralan. Ivanović je u maniri rasnog strijelca odradio ovu napadačku zadaću, iako mu je primarni cilj zatvaranje lijeve strane obrane i kvalitetna ubacivanja s iste strane.