Otrov za velikane

VIDEO Ivan Rakitić sjajno asistirao za pogodak protiv Barcelone, pogledajte tu akciju

Sevilla i Barcelona igraju zaostali susret 4. kola La Lige.

Nogometaši Seville ugostili su Barcelonu u zaostalom susretu 4. kola španjolske La Lige, a utakmica je završila rezultatom 1:1.

Domaća momčad je povela u 32. minuti susreta nakon jednog kornera koji je sjajno izveo legendarni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Bila je to uigrana akcija, Rakitić je izveo korner i pronašao omalenog Papua Gomeza, koji je pobjegao svojem čuvaru i pospremio to u mrežu katalonske momčadi za potpuno oduševljenje na tribinama, ali i terenu.

Rakitićevu asistenciju možete vidjeti OVDJE.

gol expired VIDEO Barca s igračem više uzela samo bod kod Seville, Rakitićev suigrač napravio neviđenu glupost divider

U 45. minuti susreta Barcelona je izjednačila na 1:1. Dembele je poslao sjajan centaršut u domaći kazneni prostor, gdje se najbolje snašao Ronaldo Araujo, koji to glavom posprema u mrežu za izjednačenje rezultata.