breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
zanimljivo u italiji

Roma upisala prvu pobjedu sezone, Sassuolo na vrhu ljestvice

Nakon nepuna tri kola vodeći u Italiji je - Sassuolo.

Nogometaši Rome ostvarili su prvu pobjedu u novoj sezoni svladavši kao gost u susretu 3. kola talijanskog prvenstva Udinese s 1:0 (0:0).

Gol vrijedan tri boda postigao je Pedro (55). Roma je sada osma na ljestvici s četiri boda, dok je Udinese 18. i dalje bez bodova i bez postignutog pogotka.

Ranije u subotu je Sassuolo zasjeo na vrh ljestvice 4:1 (1:0) domaćom pobjedom protiv Crotonea.

gol expired Gorica preokrenula Hajduk u potpunoj ludnici: Splićani imali penal u 100. minuti, ali nisu se spasili poraza na ukletom gostovanju divider

Sassuolo je poveo golom Berardija (19), početkom nastavka Crotone je poravnao iz kaznenog udarca kojega je realizirao Simy (49-11m), no niti 10 minuta kasnije i domaći su dobili kazneni udarac iz kojega je Caputo (58-11m) pogodio za 2:1.

U samoj su završnici Caputo (85) i Locatelli (90+3) potvrdili pobjedu Sassuola koji sada ima sedam bodova, jedan više uz utakmicu više od Napolija, Atalante, Intera, Verone i Milana. Crotone je posljednji bez bodova.