Kalinić igrao

Bologna iznenadila Romu: Pet golova na Olimpicu

Nikola Kalinić je za Romu igrao od 79. minute, ali nije uspio donijeti promjenu rezulatata.

Nogometaši Bologne iznenadili su Romu pobijedivši domaćina s 3:2 (2:1) na rimskom Olimpijskom stadionu u utakmici 23. kola talijanske Serie A.

Gostujuća momčad je postigla četiri od pet golova na utakmici. Naime, nakon što je Orsolini u 16. minuti donio prednost Bologni, u 22. minuti je Denswil poslao loptu u vlastitu mrežu i tako donio izjednačenje Romi.

Golovima u 26. i 51. minuti Barrow je Bologni donio prednost od dva pogotka, koju je samo uspio smanjiti Mkhitarayan u 72. minuti.

gol expired Amerikanci sprdaju rukomet: Tvrde da bi LeBron i društvo sve zgazili, odgovorili im Dončić i Karabatić divider

Nikola Kalinić je za Romu igrao od 79. minute, ali nije uspio donijeti promjenu rezulatata. Od 80. minute Roma je bila s desetricom igrača zbog isključenja Cristantea.

Bologna je s 33 boda privremeno zasjela na šesto mjesto, a Roma je peta sa 39 bodova. Vodeći Juventus ima 54 boda, Inter je drugi sa 51, a Lazio treći sa 50.