Uraganski početak

VIDEO Napoli razbio Brozovićev i Perišićev Inter, Rog konačno debitirao

Nogometaši Napolija s uvjerljivih su 3-0 (2-0) svladali Inter pred svojim navijčima u utakmici 15. kola talijanskog prvenstva, koja je odigrana u petak.

Domaća momčad je već nakon pet minuta igre vodila 2-0 pogocima Zielinskog i Hamšika, a u drugom je poluvremenu Insigne u 51. minuti još jednom svladao Handanoviča.

U pobjedničkoj momčadi Marko Rog je u 76. minuti ušao kao zamjena za Mareka Hamšika, dok je Ivan Strinić ostao na klupi. Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijelu utakmicu za Inter. Brozović je zaradio žuti karton, a Perišić dvaput bio blizu pogotku, u 48. i 90. minuti.

Napoli je s 28 bodova stigao do šestog mjesta te se po broju bodova izjednačio s četvrtoplasiranim Laziom i petoplasiranom Atalantom. Inter je s 21 bodom ostao na osmom mjestu. U vodstvu je Juventus s 33 boda, ispred Rome i Milana koji imaju po 29 bodova.