golčina ivanušeca

Istra otkinula velika dva boda Lokomotivi te razveselila Hajduk i Osijek

Lokomotiva je u borbi za Europu ispustila vrlo važna dva boda.

U prvom susretu 31. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Istre 1961 odigrali 1:1 (1:0).

Lokomotiva je povela prelijepim pogotkom Luke Ivanušeca, koji je u 40. minuti iz slobodnog udarca s 20-tak metara pogodio same rašlje.

No, tek što je počelo drugo poluvrijeme Puljani su izjednačili golom Španjolca Adriana Fuentesa glavom nakon ubačaja Franića.

Zagrebački sastav je potom propustio nekoliko prilika za novo vodstvo, a najbolju je propustio Radonjić, koji je u 90. minuti zatresao iz blizine gredu.

Na ljestvici vodi novi stari prvak Dinamo sa 79 bodova, Lokomotiva je ostala peta s dva boda manje od Hajduka i Osijeka, dok je Istra pretposljednja s 22 boda, 12 bodova više od Rudeša, a četiri manje od Slavena.

Pred 200 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Zebec iz Cestice.

Strijelci: 1-0 Ivanušec (40), 1-1 Fuentes (51)

Crveni karton: Rodriguez (Istra, 90+5)